Центр Мистецтв "Новий Український Театр"

Центр мистецтв "Новий Український Театр"

театр для всієї родини

Прем’єра відбулася 3 січня 2010 року
Вистава українською мовою
Тривалість – 2 години 20 хвилин
З антрактом

Вистава створена за оповіданнями А.П.Чехова
«Жінка без забобонів», «Пішла», «Загадкова натура», «Беззахисне створіння», «Теща-адвокат», «Розмазня», «Як я в законний шлюб вступав»
Інсценівка та переклад Віталія Кино

Чоловіки та жінки. В цих двох словах – вічний конфлікт та таке ж вічне тяжіння. Чоловіки або жінки? Хто з них більш розумний, а хто «блондинка»? Хто з них більш сором’язливий, а хто «без забобонів»? Хто сильний, а хто «розмазня»? Марно шукати відповіді на ці питання. Все знов закінчиться сваркою та з’ясуванням стосунків! Або коханням… З горя!..))) Або весіллям! У будь якому випадку, фуршет глядачам гарантовано!

Актори «НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ», що грають цю виставу, не залишають байдужим жодного з глядачів. Посмішки не спливають з облич з першої до останньої хвилини спектаклю. Оплески не перериваються навіть в антракті, під час якого на глядачів чекають невеличкі сюрпризи.

РОЛІ ВИКОНУЮТЬ:
Жінки – Аліса ГУР’ЄВА
Поліна КІНО
Ольга БІЛОНОГ
Чоловіки – Данііл КІНО
Олексій ГРУДІЙ
Іван ВОРОНИЙ
“Знімальна група” – Артур ПІСКОВСЬКИЙ, Ярослав ШУЛІКА
Марина ПАЩЕКУН, Юлія ЗАВАЛІЙ
Інна ЛУК’ЯНЕЦЬ

ВИСТАВУ СТВОРИЛИ:
Постановка, рішення сценічного простору, музичне рішення – Віталій Кіно
Асистент режисера та репетитор з техніки мови – Ольга Куник
Музичний керівник вистави та хормейстер – Інна Лук’янець
Хореографія – Юлія Кравець
Костюми – Юлія Кіно
Світло, звук – Єгор Снігир

«Спектакль приносит много чистой радости и смеха, хотя и не без горечи, ведь жизнь, как известно, по-чеховски — не малина, а зеленый, недоспелый, кислый крыжовник. Привлекает легкость молодых актеров, их творческий авантюризм, невозмутимость и бьющая через край энергия. А добрые интонации «Нового украинского театра» превращают едкий чеховский сарказм — в добродушный юмор, согревая маленькие трагедии теплом душевной иронии.»
Марися Нікітюк
Театральний портал TEATRE
«Неповторного шарму виставі «Беззахисні створіння» додає те, що вона є не лише дублями «німого кіно», а й справжнім салонним вечором. Подібні заходи відбувалися в інтелігентних домах у минулі століття. В антракті на глядачів чекає чимало музичних та інших сюрпризів…»
Тетяна Кроп
Газета «Демократична Україна»