Центр Мистецтв "Новий Український Театр"

Центр мистецтв "Новий Український Театр"

театр для всієї родини

Кожен малий добре знає сюжет про курочку, яка знесла те славнозвісне золоте яєчко. Але якщо уявити, що мишка не пробігла, хвостиком не махнула, а яєчко не впало та й не розбилося, а потрапило до рук тих, хто знає, як на цьому наживитися, то може вийти досить авантюрна історія.

Де: театр «Сонечко» ( вул. Михайлівська, 24ж)

Коли: 18 листопада о 12:00

«Золоте курчатко» – популярна п’єса, її можна зустріти мало не в кожному Тюгу якогось міста. Але в тому й фішка театрального мистецтва – кожна сцена несе свої сенси та ідеї.  У театрі «Сонечко» традиційно дітей зустрічає актриса-ведуча з оригінальною розважальною програмою за темою казки. Перед «курчатком» з вашими малюками будуть грати у досить цікаву та розвиваючу гру «слова» (їх треба буде збирати на швидкість) та у «веселі рими».

Штука цієї історії у тому, що герої вчаться разом з глядачами «римувати», а вже з рим виходять веселі пісні, а з пісень – справжня вистава-мюзикл. Композитор Ілля Рибалко майстерно пише дитячі пісні, в них досить прості мотиви, вони легко запам’ятовуються. Малюк неодмінно буде наспівувати щось із казки ще доби дві після перегляду.

З яйця раптом народжується…

Отже, золоте яйце не розбилося, а потрапило до рук амбітної Лисички. Вона дооообре розуміє, як зробити на цьому бізнес. У напарники хитруля бере недолугого Вовка (кого ж ще). І все наче має йти за планом, але з яйця раптом народжується маленький Півник! І весь «бізнес» може просто накритися… Поки злодії думають, як розрулити ситуацію, новонароджений потребує батьківської любові. І він зовсім не кумекає, що таке підступність, щиро й відкрито любить «маму» та «тата». А там, де щира любов, розтане серце будь-якого звіра.

І інсайт: в першу чергу ця історія – про стосунки батьків та дітей. Кого б ви не намагалися зліпити зі своєї дитини, на зло власним комплексам, все ж найважливіше – це давати їй любов і приймати такою, якою вона є. Тоді ви й самі будете щасливішими.

Стаття опублікована на сайті Yabl.ua